Your dashboard services.
Register to access all tools.

Nachhaltigkeit
Zrównoważony rozwój

Our products protect people and material assets. We trade with them in a responsible, resource saving manner, placing equal importance on environmental protection and quality management.

Zrównoważony ład korporacyjny oznacza dla nas...

Odpowiedzialność za środowisko

Chcąc, aby nasz wpływ na środowisko był jak najmniejszy, od roku 2000 stosujemy system zarządzania środowiskowego zgodny z normą DIN EN ISO 14001. Z dbałością podchodzimy do tego, jak obchodzimy się z zasobami - obecnie ponad 80% naszych odpadów jest poddawanych recyklingowi. Dzięki energii wytwarzanej w naszej instalacji fotowoltaicznej i naszej elektrociepłowni ograniczamy emisję CO2 o ponad 350.000 kg rocznie. Od wielu lat jesteśmy również członkiem Paktu Środowiskowego Bawarii - partnerstwa między rządem Bawarii a przemysłem bawarskim.

Odpowiedzialność korporacyjna

Doskonale zdajemy sobie sprawę z naszej roli w społeczeństwie i obowiązków wobec naszych pracowników, klientów, partnerów i udziałowców. Kodeks postępowania DEHN stanowi podstawę i wytyczne dotyczące uczciwego postępowania w grupie DEHN oraz w kontaktach z partnerami biznesowymi i społeczeństwem.

Zmotywowani pracownicy

Wykwalifikowani, zmotywowani pracownicy są podstawą i motorem naszego sukcesu. Duże znaczenie ma dla nas dobre środowisko pracy, bezpieczeństwo pracy, gruntowne szkolenia i ciągły rozwój zawodowy. Dokładamy wszelkich starań, aby wspierać naszych pracowników, czy to poprzez elastyczne godziny pracy, "dzień przyprowadzenia dziecka do pracy", czy opiekę w czasie wakacji szkolnych.

Powrót na górę