Your dashboard services.
Register to access all tools.

Safety Security Systems
DEHN chroni systemy bezpieczeństwa

Chroń systemy bezpieczeństwa

Aby systemy bezpieczeństwa działały niezawodnie

Środki ochrony przeciwpożarowej, ochrony przed włamaniem czy też oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne pozostają niezawodne tylko wtedy, gdy nie przestają działać podczas burzy. Gdy wskutek uderzenia pioruna i powstania przepięcia uszkodzeniu ulega system bezpieczeństwa, życie ludzkie jest zagrożone.

Ponadto przepięcia mogą powodować zakłócenia sygnałów i wzbudzać fałszywe alarmy, co skutkuje wysokimi kosztami uruchomienia stosownych służb. Dlatego też systemy bezpieczeństwa powinny być objęte koncepcją ochrony odgromowej i przepięciowej. Zarówno producenci, projektanci, jak i instalatorzy powinni w tym zakresie przestrzegań wymagań prawnych i normatywnych.

 

Bez kompromisów w temacie bezpieczeństwa

 

DEHN ma ponad 100-letnie doświadczenie w dziedzinie ochrony odgromowej i przepięciowej. Wysokiej jakości produkty powstające w naszej fabryce zostały zatwierdzone przez czołowych producentów systemów ostrzegawczych. Ograniczniki stosowane np. w systemach przeciwpożarowych, antywłamaniowych i monitoringu przemysłowego przeszły kompleksowe badania w laboratorium badawczym DEHN.

Koncepcje ochrony odgromowej i przepięciowej, uziemienia i wyrównania potencjałów są opracowywane przez ekspertów DEHN. Zostały przebadane i sprawdzone w praktyce. Produkty DEHN posiadają certyfikat VdS i wyróżniają się wysoką jakością, nad którą nieustannie pracujemy.

BLITZDUCTORconnect - idealnie dopasowana ochrona przepięciowa

Optymalna dostępność systemów bezpieczeństwa

 

Systemy antywłamaniowe, rozgłoszeniowe, przeciwpożarowe i transmisji danych - to wszystkie elementy sygnalizujące zagrożenie w monitorowanym obszarze. Muszą zawsze działać niezawodnie. Fałszywe alarmy są zjawiskiem niepożądanym.

 

Systemy bezpieczeństwa obejmują szeroką gamę rozwiązań technicznych informacyjno-komunikacyjnych o różnych interfejsach i wykorzystujących różnego rodzaju sygnały. Ograniczniki BLITZDUCTORconnect występują w różnych wariantach dopasowanych do zastosowania.

  • wysoka dostępność instalacji
  • niezawodnie działające alarmy w systemach sterowania
  • prosta i praktyczna konserwacja, także zdalna
  • skuteczna koncepcja ochrony budynków
Powrót na górę