Szkolenia

Już dziś zgłoś swój udział w szkoleniu!

Aby zapisać się na szkolenie:

 1. zapoznaj się z naszym "Regulaminem szkoleń",

 2. wybierz szkolenie na liście i kliknij przycisk "Zapisz się!",

 3. zaloguj się do systemu* i potwierdź chęć uczestniczenia w szkoleniu.

Po wypełnieniu formularza na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia na szkolenie. Kiedy zostaniesz wpisany na listę uczestników, poinformujemy Cię o tym osobnym mailem.


* Jeśli nie posiadasz konta w naszym systemie - zarejestruj się i aktywuj konto poprzez kliknięcie w łącze, które przyjdzie w mailu na adres podany w trakcie rejestracji.Dojazd i parking (szkolenia w siedzibie firmy w Warszawie):

 • komunikacją miejską:

  a) z Dworca Centralnego tramwajem linii 17 w kierunku pętli "PKP Służewiec" do przystanku "Domaniewska" lub "Rondo Unii Europejskiej" (siedziba firmy DEHN POLSKA znajduje się między tymi przystankami);

  b) z Centrum metrem linii M1 w kierunku "Kabaty" do stacji "Wierzbno", a dalej tramwajem linii 31 w kierunku pętli "PKP Służewiec" do przystanku "Domaniewska" lub "Rondo Unii Europejskiej".
   
 • samochodem:

  a) możliwość płatnego parkowania w sąsiedniej Galerii Mokotów (2 pierwsze godziny gratis), wjazd od ul. Wołoskiej lub od ul. Rodziny Hiszpańskich;

  b) możliwość płatnego parkowania na parkingu sklepu Lidl (wjazd od ul. Uniechowskiego) znajdującego się w tym samym budynku, co siedziba firmy DEHN POLSKA (pierwsza godzina gratis, potem dość wysoka opłata).