Wyniesione moduły radiowe (RRU) - instalacja zasilająca DC

Nowe technologie wymagają specjalnej ochrony

Nowoczesna telekomunikacja mobilna działa w oparciu o wyniesione moduły radiowe, gdzie wzmacniacze HF są zainstalowane w oddzielnej obudowie obok anten.

Wzmacniacz antenowy

Ryzyko wnikania przepięć

Jeżeli przewody zasilające są ułożone równolegle do masztu, istnieje ryzyko, że zostaną do nich zaindukowane przepięcia. To samo dotyczy przewodów antenowych. Aby zredukować ryzyko wnikania przepięć do akceptowalnego poziomu, należy chronić przewody zasilające wychodzące ze stacji bazowej oraz wzmacniacz w pobliżu anteny za pomocą odpowiednich graniczników przepięć typu 1 i 2.

DEHNsecure modular specjalnie do instalacji zasilanych napięciem 48 V DC

Chroń swoją instalację za pomocą DEHNsecure. Ten modułowy ogranicznik został specjalnie zaprojektowany i przebadany po kątem wysokich prądów roboczych zasilania 48 V DC.

DEHNsecure chroni wyniesione moduły radiowe

Odporny na wibracje system blokowania modułów sprawia, że moduł ochronny jest solidnie osadzony w podstawie. Wytrzymuje wstrząsy, wibracje i ogromne obciążenia mechaniczne związane z odprowadzeniem prądu piorunowego.

Warto wiedzieć: Moduł ochronny można wymienić bez użycia narzędzi poprzez naciśnięcie klawisza i uwolnienie rygla blokującego, co oznacza, że można to zrobić bezpiecznie podczas działania ogranicznika, bez przerywania zasilania.