Stacja bazowa - instalacja zasilająca AC

Ochrona stacji bazowej

Stacja bazowa jest zwykle zasilana oddzielną linią, niezależnie od reszty budynku. Linia zasilająca stację zarówno za licznikiem, jak i w rozdzielnicy AC przed stacją bazową, powinna być chroniona przez odpowiednie ograniczniki przepięć typu 1 i 2. Wymaga tego norma IEC 62305.

DEHNvap chroni stacje bazowe (instalacja zasilająca AC)
TE = standardowy moduł DIN

Nowe wykonanie oszczędzające miejsce!

DEHNvap - nowa, kompaktowa konstrukcjaCałkowita wydajność w zaledwie 4 standardowych modułach DIN! DEHNvap w nowym kompaktowym wykonaniu potrafi przyjąć prąd udarowy do 100 kA (10/350 μs), co czyni go najmniejszym ogranicznikiem kombinowanym z takim parametrami na rynku.


Ogranicznik ten spełnia maksymalne wymagania dotyczące zdolności odprowadzania prądów piorunowych zgodnie z IEC EN 60364-5-53 i wymaganiami IEC EN 62305 w odniesieniu do klasy LPS I / II.

Proste wykonanie okablowania przelotowego jest możliwe poprzez połączenie szeregowe, np. za pomocą złączki STAK 25.

Zapobieganie nieuzasadnionemu uruchomieniu bezpieczników

Infrastruktura w głównych i systemowych źródłach zasilania jest chroniona przez sprawdzone ograniczniki kombinowane typu 1. Ograniczniki kombinowane DEHN charakteryzują się wyjątkowo wysoką zdolnością gaszenia i ograniczania prądów następczych, zapobiegając w ten sposób nieuzasadnionemu uruchomieniu bezpieczników, co spowodowałoby wyłączenie stacji bazowej. Zapewniają w ten sposób bardzo wysoką dostępność infrastruktury telekomunikacyjnej.

Uniwersalne zastosowanie, niezależnie od układu sieci

DEHNvap CSP został zaprojektowany specjalnie według wymagań branży telefonii komórkowej. Ten ogranicznik może być używany uniwersalnie, niezależnie od rodzaju układu sieci. Dzięki wbudowanemu układowi 3 + 1 niezawodnie chroni systemy TN-S i TT.

 


Przegląd produktów


DEHNvap CSP 3P 100 S FMDEHNvap CSP 3P 100 S FM

Kombinowany (połączenie iskiernika i warystora) ogranicznik przepięć typu 1, skoordynowany energetycznie z instalacją zasilającą stacji bazowej, w nowej, kompaktowej obudowie o szerokości 4 modułów.

Informacje o produkcie: karta katalogowa PDF [0.2 MB]


DEHNvap CSP modularDEHNvap CSP

Kombinowany (połączenie iskiernika i warystora) ogranicznik przepięć typu 1 z modułami wymiennymi, skoordynowany energetycznie z instalacją zasilającą stacji bazowej, w obudowie o szerokości 8 modułów.

Informacje o produkcie: karta katalogowa PDF [0.3 MB]

W celu uzyskania szczegółowych informacji o produkcie, prosimy o kontakt.