Szkolenie "Ochrona przepięciowa w obwodach przesyłu sygnałów w oparciu o instrukcję Iet-120"

DEHN POLSKA sp. z o.o. serdecznie zaprasza do udziału w webinarium pt. "Ochrona przepięciowa w obwodach przesyłu sygnałów w oparciu o instrukcję Ie-120". Szkolenie przeprowadzi Krzysztof Wincencik, który przedstawi sposoby ochrony torów sygnałowych w infrastrukturze kolejowej.

Na zakończenie webinarium przewidziana jest sesja pytań, podczas której uczestnicy uzyskają odpowiedzi na nurtujące ich pytania i wątpliwości związane z tematyką szkolenia.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

UWAGA: Uczestnicy webinarium, którzy na etapie zapisów wyrażą zgodę na przekazanie danych osobowych i teleadresowych firmie DEHN POLSKA sp. z o.o., otrzymają w prezencie "Poradnik ochrony odgromowej". To jedyna taka publikacja na polskim rynku, która kompleksowo opisuje zagadnienia związane z ochroną odgromową i przepięciową. Na 492 stronach czytelnik otrzymuje solidne podstawy teoretyczne oraz wiedzę na temat praktycznych rozwiązań ochrony w różnych zastosowaniach.

 

 

Temat:"Ochrona przed przepięciami w obwodach przesyłu sygnałów w oparciu o instrukcję Ie-120 – Wymagania techniczne dla zapewnienia ochrony przed przepięciami i od wyładowań atmosferycznych urządzeń sterowania ruchem kolejowym, łączności i dSAT"
Kiedy:28.06.2021 r., godz. 10:00
Gdzie:online (webinarium)
Prowadzący:mgr inż. Krzysztof Wincencik, dyrektor ds. technicznych DEHN POLSKA
Program:
  • strefowa koncepcja ochrony jako podstawa skutecznej ochrony odgromowej i przepięciowej
  • wymagania w zakresie parametrów SPD stosowanych do ochrony linii sygnałowych PKP
  • koordynacja energetyczna – wielostopniowa ochrona przepięciowa
  • nadzór na pracą SPD – systemy sygnalizacji uszkodzenia ogranicznika