Ochrona przed napięciem krokowym i dotykowym

Dzięki przewodowi CUI można uniknąć napięcia dotykowego na przewodach odprowadzających. Przewody i zaciski do sterowania rozkładem potencjału w celu ochrony przed napięciem krokowym.
Przewód CUI

Przewód CUI

Przewód CUI pozwala uniknąć napięcia dotykowego na przewodach odprowadzających.
Wspornik do przewodu CUI

Wspornik do przewodu CUI

Do montażu przewodu CUI na ścianach i fasadach.
Narzędzie do ściągania izolacji z przewodów CUI

Narzędzie do ściągania izolacji z przewodów CUI

Narzędzie pozwala na ściąganie izolacji vPE z przewodów CUI (średnica zewnętrzna 20 mm).
  • narzędzie składa się z rękojeści i wymiennej głowicy tnącej
  • długość ściągania izolacji z przewodów CUI można regulować w krokach (punktach blokady) co 0,2 mm za pomocą pokrętła regulacyjnego wbudowanego w rękojeść; ustawioną długość można odczytać ze skali na rękojeści

Obsługa
Umieść narzędzie z głowicą tnącą na odciętym końcu przewodu.
Proces cięcia / ściągania izolacji odbywa się poprzez obracanie narzędzia w prawo i wywieranie lekkiego nacisku na narzędzie.
Tabliczka ostrzegawcza o prądzie piorunowym

Tabliczka ostrzegawcza o prądzie piorunowym

Jako informacja o ryzyku bezpośredniego uderzenia pioruna, np. na parkingach (bez urządzeń piorunochronnych) lub w innych obszarach.
Tabliczka ostrzegawcza o napięciu krokowym i dotykowym

Tabliczka ostrzegawcza o napięciu krokowym i dotykowym

Do stosowania w obszarach, gdzie istnieje zagrożenie ze strony napięcia krokowego i dotykowego dla istot żywych zgodnie z wymaganiami normy DIN EN 62305-3 (VDE 0185-305-3).
Sterowanie potencjałem

Sterowanie potencjałem

Maty siatkowe do sterowania potencjałem w schroniskach górskich i strefach wejścia.