DEHN POLSKA
START
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
Zaloguj się / Zarejestruj się

O firmie: polityka jakości

DEHN - Niezawodność dla klientów

W centrum naszych działań znajduje się zadowolenie naszych klientów. Twoje wymagania i oczekiwania nadają kierunek naszym pracom badawczo-rozwojowym nad produktami. Aby sprostać Twoim obecnym i przyszłym potrzebom, wciąż ulepszamy nasze standardy jakościowe.

Dzięki kolejnym nowym pomysłom, nowoczesnym metodom produkcji i zmotywowanym pracownikom wytwarzamy produkty, które są praktycznym odzwierciedleniem najnowszej myśli technicznej, spełniają najwyższe wymagania i często stanowią wzór dla innych firm.

Wciąż rozwijamy nasze teoretyczne i praktyczne kompetencje, nasze możliwości i naszą wiedzę. Pozwala to nam właściwie zaangażować się w problemy naszych klientów i znaleźć dla nich indywidualne rozwiązania. Naszym celem jest wyprodukowanie najwyższej jakości urządzeń w konkurencyjnych cenach.

Celem naszej działalności jest ochrona:

Bezpieczeństwo przedmiotów i budynków naszych klientów - takie jest nasze założenie. Nasze produkty mogą zapewnić bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy będą zgodne z najnowszym stanem wiedzy technicznej. Zdecydowaliśmy się więc poddać certyfikacji zgodnie z normą ISO 9001:2000, aby nasi klienci mieli pewność, że kupują produkty najwyższej jakości. Nasza firma posiada certyfikat ISO 9001 od 1994 roku.

go pobierz certyfikat "Zarządzanie Jakością ISO 9001" dla firmy DEHN+SÖHNE

go pobierz certyfikat "Zarządzanie Jakością ISO 9001" dla firmy DEHN POLSKA


Zarządzanie Jakością ISO 9001

Certyfikat jest ważny tylko w okresie, na który został wydany. Aby mieć pewność, że zarządzanie jakością zawsze pozostaje priorytetem dla naszej firmy, co rok przeprowadzane są badania, a co trzy lata - kompleksowy audyt odnawiający.

Publikując nasz certyfikat, dajemy Ci pewność, że wybrałeś właściwego dostawcę. Jednocześnie jako firma przemysłowa zdajemy sobie sprawę z naszej ogromnej odpowiedzialności za środowisko.

Dlatego też nieustanna dbałość o środowisko i działania proekologiczne są ważną częścią filozofii naszej firmy.